LABORATORIUM NARCIARSTWA

Usługi dodatkowe - sprzęt narciarski i noclegi...

Poza tym, że dbamy o uczestników naszych kursów na stokach doskonaląc ich umiejętności jazdy na nartach, ułatwiamy ważne sprawy organizacyjne związane z wyjazdem na szkolenie:
- ułatwiamy wypożyczenie dobrego sprzętu narciarskiego w dobrej cenie,
- pomagamy w wynajmowaniu noclegów.
Współpracujemy z jedną z najlepszych wypożyczalni narciarskich w Szczyrku, która oferuje bardzo dobrej klasy sprzęt w atrakcyjnej cenie. Na komplet wypożyczanego sprzętu składają się: narty z wiązaniami, buty narciarskie oraz kijki. Nie bez znaczenia jest to, że sprzęt w dniu wypożyczenia jest dobrze przygotowany, a narty są fachowo naostrzone i posmarowane. Wypożyczalnia dysponuje dużą liczbą butów i nart różnych rodzajów, co umożliwia właściwe ich dobranie dla każdej osoby.
Wiemy, że niejednokrotnie znalezienie i zarezerwownie sobie noclegów w Szczyrku przez osoby z odległych części kraju w czasie sezonu narciarskiego może nastręczać pewne problemy, dlatego pomagamy w wyszukiwaniu miejsc zakwaterowania. Możemy zaproponować podbyt w różnych lokalizacjach: od kwater prywatnych, przez pensjonaty, po hotele. Uzgadniamy to z Państwem w czasie dookreślania warunków uczestnictwa w kursach nauki jazdy na nartach.
Pomoc w zakresie wypożyczenia sprzętu narciarskiego i rezerwacji kwater zawiera się w cenie kursu, nie pobieramy za nią żadnych dodatkowych opłat. Jest nam miło, gdy są Państwo zadowoleni zarówno z profesjonalnych lekcji narciarskich, jak i z naszej dbałości o to, na czym Państwo jeżdżą i gdzie Państwo odpoczywają po codziennej porcji śnieżnej edukacji.» Powrót do strony głównej